HANČINY POVÍDKY

Koho to tu máme - od 1.1.2010

hodiny

vzkazníček

mapka

Locations of visitors to this page

UŽITEČNÉ ODKAZY

A-SISI

úžasná povídka....

Alki a její povídky

mrkněte,pěkné povídky o Pobertech aj.

ELULINEK

ffdenik

určitě sem koukněte.

HP POVÍDKY

JANE

krásné povídky s párem ss/hg

NADIN

Nadin a její skvělé povídky

PORTRÉT PRO BRADAVICE

Úžasná povídka a také překlad.

SLUZY

Severus,Hermiona a piráti.Rozhodně stojí za to!

STRÁNKY WEBGARDENU - ADMIN.

odkud jste?

od kud jste?

Olomoucký kraj (2451)
 

Hradecko (2481)
 

Jihočeský kraj (2487)
 

Plzeňsko (2472)
 

Vysočina (2470)
 

Pardubicko (2500)
 

Praha (2526)
 

Brno a okolí (2486)
 

Zlínský kraj (2412)
 

Ostravsko (2546)
 

Jižní Morava (2460)
 

Liberecko (2452)
 

Slovensko (2505)
 

ústecký kraj (2430)
 

chomutovsko (2466)
 

Šumava (2444)
 

= Minulost - přítomnost - budoucnost

Minulost,přitomnost,budoucnost - 10.kapitola

10.Naštvaná Nebelvírka

a/n : další kapitolka...už desátá...tak ať se líbí.Komentíky potěší.

Hermiona si to nakráčela do laboratoře jakoby se nechumelilo.Její pohled ale Severuse varoval,znal jej moc dobře – když zuřila a nebo byla pořádně naštvaná,byla….k zulíbání.
Hodila mu na stůl papíry a vůbec jí nezajímalo,že jeho pracně nakrájené přísady, do nějakého lektvaru, skončily na zemi.
,,Proč jsi to udělal?A neříkej mi,že to bylo kvůli…mě!Mě neoblafneš,nejsem novinář z Denního věštce!“
Severus absolutně nechápal,o čem je řeč.Odložil nůž,zhasl plamen pod kotlíkem - poslední,co by chtěl riskovat byl výbuch laboratoře s Grangerovou uvnitř – pak si očistil a stáhl rukavice a natáhl se po složce papírů.
Severus Snape podruhé odmítl místo ředitele v Bradavicích.Proč?To mu tato škola čar a kouzel není dost dobrá?  Hlásal jeden novinový titulek
Hrdina války nechce být ředitelem.Rozhovor s ním uvnitř čísla…
Snape po zotavení odmítá být ředitelem školy.Může za to Grangerová.Více podrobností o jejich vztahu najdete už zítra 
,,Severusi,můžeš mi říct,proč jsi to udělal?“
,,Nestojím o to místo,to snad víš.Nevidím důvod,ti to dál vysvětlovat.“
Listoval novinovými titulky,které znal a které jej popravdě přestaly zajímat už před rokem.Tak co s tím má co dělat to,že se u něj objevila Hermiona a tváří se jakoby byl konec světa.
,,,Kdo ti to dal?“
,,Kingsley….vlastně to bylo ve tvé složce.“
,,V jaké složce?“ Chvíli se na ní nechápavě díval. ,,Nechceš mi tvrdit,že v té,co je u ministra v kartotéce  a je označená ,,přísně tajné“,že ne?“ Jeho hlas nabíral na síle.
,,Přesně v té.“ Špitla Hermiona a raději uhnula pohledem.Pomalu jí docházelo,že tohle nebyl dobrý nápad.
,,Jak ses k ní sakra dostala?“
,,Kingsley mi jí dal.“
,,Pochybuju,že sám a dobrovolně.“ Severus jí propaloval očima.,,Hermiono,co si myslíš že děláš?!“
,,Já…“ najednou nevěděla co říct a tak tam jen tak stála.
,,Přestaň se mi motat do života.To,že jsme spolu kdysi něco měli,ti nedává právo hrabat se v mé minulosti!“
,,Nehrabu se v ní…Chci najít Serenu a ty to chceš taky.“
,,Ne.Nechci.Nevím,jestli to vůbec chci…všechno,co se týká Sereny mi připomíná minulost,na kterou chci zapomenout,chápeš to?!“
,,Myslela jsem že…“
,,Tak to jsi myslela špatně,Hermiono!Serena je minulost a já nehodlám…nechci..aby jsi po ní pátrala.“
,,Proč?“
,,Hermiono,nehodlám to vysvětlovat do nekonečna.Prostě nechci,abys pátrala dál.“ Severu podrážděně začínal zvyšovat hlas.
,,Ale…“
,,Sakra,ženská jedna pitomá,otravná...copak nejsi schopná v tom svém slepičím mozku pochopit,co ti říkám?!“ Zařval na ní.
Už v okamžiku,kdy Severus tato slova vyřkl,jich litoval.Dívka proti němu zbledla a nemusel být bůhvíjaký znalec žen,aby poznal,že jí urazil.Zalapala po dechu.Chvíli to vypadalo,že něco řekne,ale pak se najednou otočila a zamířila ke dveřím.Prudce je otevřela a zarazila se.Pak se otočila a podívala se na něj.
,,Tak proč jsi potom minulý týden tvrdil Kingsleymu něco jiného?“ A s těmi slovy třískla dveřmi.Severus na ně překvapeně hleděl.Jediný,kdo v tomto domě měl právo třískat dveřmi, byl on.A jak ,sakra ,ví o tom,co říkal minulý týden Pastorkovi?!
 
Vyběhla těch třicet schodů z jeho laboratoře závratnou rychlostí.Tohle opravdu neměla zapotřebí,nechat se urážet zrovna od něj.Opřela se o zábradlí nahoře v hale,aby popadla dech,když za sebou zaslechla vzteklé třísknutí dveří a bezpečně poznala jeho kroky na schodech.
,,Tohle mi ještě scházelo…naštvaný profesor…“ pomyslela si Hermiona a rychle běžela ke dveřím v naději,že to stihne dříve , než-li se on objeví nahoře.V okamžiku,kdy chtěla projít dveřmi,jí udeřilo do zad kouzlo a Hermiona se ocitla na zemi,v nedůstojné poloze na zádech, s vyraženým dechem a pořádnou boulí na hlavě.Její hůlka se ocitla v jeho ruce.Dveře se ve stejném okamžiku zamknuly.
Otřesená Hermiona se sbírala ze země.Věděla přesně,kdo na ní použil toto zákeřné kouzlo a hodlala mu říct svůj názor.Vztekle odmítla jeho nabízenou ruku a pokoušela se vyhrabat na nohy sama.V okamžiku,kdy si stoupla,se jí podlomila noha a ona se opět poroučela na zem.Tentokrát dopadla tvrdě na zadek.
,,Jsi v pořádku?“ ozval se nad ní hlas toho nemožného chlapa.Když neodpovídala,jeho ruce jí vytáhly na nohy jako peříčko.V tom momentě ho udeřila do hrudi.
,,Ty…jeden…odpornej…slizskej…zákeřnej…mizero!“ Bušila do něj pěstí ,s pramalým účinkem.
 
Severus toho měl plné zuby,tohle nemá zapotřebí,nechat se otloukat touhle vzteklou malou čarodějkou.I když,a to musel přiznat,neobyčejně přitažlivou,čarodějkou.Při dalším jejím útoku na něj, po ní chmátnul,chytil jí za ruku a stočil jí ji za záda,nedbaje na její nadávky,druhou si jí rychle přitáhl k sobě a …zavřel jí pusu polibkem.Hermiona v prvotním šoku ho kousla do rtu a vrazila mu facku.Vytřeštěně na něj hleděla,ale na další útok už neměla sílu.
,,Ty…ty…ty…“ Hermiona začínala supět,ale nedostávalo se jí slov.Vzápětí se jí nedostalo ani dechu,to když jí Severus přitáhl k sobě ještě pevněji a znova jí políbil.Tentokrát ale jeho polibek byl hodně naléhavý a ona se nemohla a …ani nechtěla bránit.Ani jeden z nich nebyl schopen odhadnout,jak dlouho tam stáli a líbali se. Hermiona pohladila,lehounce,svým prstem jeho bolavý ret a zašeptala mu:
,,Omlouvám se…to jsem nechtěla.“ A vzápětí ho na bolavé místo políbila,čímž překvapila nejen jeho,ale i sama sebe,když si poté přitáhla jeho obličej blíže k sobě a nepřestávala ho líbat.Nebránil se,byl by blázen kdyby ano,jenže jeho tělo na ní začínalo reagovat a měl matné tušení,že pokud to nezarazí hned v začátku,bude mít později vážný problém.
,,Herm…pokud nechceš…skončit …v posteli…tak toho… nech.“
,,A co když…“ začínala mu rozepínat knoflíčky jeho košile ,,Co když chci…“Hermiona hodila reálné myšlení za hlavu.O minutu později udělal to samé i Severus.
 
Na to její prohlášení už neodpověděl,byl plně zaměstnán průzkumem jejích úst a následně cestou,jak se bezpečně a bez úrazu dostat i s ní do ložnice.
 
Poslední komentáře
10.01.2010 11:23:42: ti dvaja su tak citatelni so svopjimi uzmierovacimi schopnostamismileysmileysmileytesim sa na dalsiu kapit...
26.12.2009 21:28:09: Děkuji za komentíky k této kapitolce,mě se totiž moc nelíbila,nějak mi to nešlo napasovat k sobě...m...
26.12.2009 19:39:48: Škľabím sa úplne neprítomne! Tieto ich hádky, končiace uzmierovaním!! Úžasné!smileysmileysmiley...
26.12.2009 19:35:19: Severus ze začátku nevrlý jak něco a ještě na ní vrhne kouzlo (bych ho poslala někam smiley), ale pak ...
 
Veškerá práva vyhrazena J.K.Rowlingové.Dále si nečiním finanční ani autorské nároky na obrázky zde umístěné,jsou sezbírány z různých zdrojů na internetu.Stránky nevznikly za účelem zisku.