HANČINY POVÍDKY

Koho to tu máme - od 1.1.2010

hodiny

vzkazníček

mapka

Locations of visitors to this page

UŽITEČNÉ ODKAZY

A-SISI

úžasná povídka....

Alki a její povídky

mrkněte,pěkné povídky o Pobertech aj.

ELULINEK

ffdenik

určitě sem koukněte.

HP POVÍDKY

JANE

krásné povídky s párem ss/hg

NADIN

Nadin a její skvělé povídky

PORTRÉT PRO BRADAVICE

Úžasná povídka a také překlad.

SLUZY

Severus,Hermiona a piráti.Rozhodně stojí za to!

STRÁNKY WEBGARDENU - ADMIN.

odkud jste?

od kud jste?

Olomoucký kraj (2451)
 

Hradecko (2481)
 

Jihočeský kraj (2487)
 

Plzeňsko (2472)
 

Vysočina (2470)
 

Pardubicko (2500)
 

Praha (2526)
 

Brno a okolí (2486)
 

Zlínský kraj (2412)
 

Ostravsko (2546)
 

Jižní Morava (2460)
 

Liberecko (2452)
 

Slovensko (2505)
 

ústecký kraj (2430)
 

chomutovsko (2466)
 

Šumava (2444)
 

= vzkazy atd.

1.VÝROČÍ STRÁNEK

Ačkoliv to tak nevypadá,dnešní den je dnem 1.narozenin mých stránek.

 

Původně byly založené na Blogu,jak si mnozí z vás možná vzpomínají.V polovině října se objevily zcela nečekaně potíže technického rázu a přes všechno se mi nepovedlo obnovit stránky a odstranit problémy,takže jsem veškerý obsah přestěhovala na Webgarden.Dalo by se říct,že stránky budou mít narozeniny dvoje – jedny teď a ty opravdu velké v listopadu.

 

První kapitolka,která se tady objevila tři dny po založení byla první kapitola k Sophii.

 

O týden později,než-li Sophie se tu objevila první a druhá kapitolka k povídce ,,Minulost,přítomnost a budoucnost.“ Tato povídka je pro mě zlomová – je totiž první,která je dokončená a jsem na ní náležitě PYŠNÁ.

 

První,koho jsem měla v odkazech byla NADIN a taky tuším,že její komentík se objevil mezi prvními.Jsem jí za to vděčná a tímto jí děkuji.

 

Děkuji všem,kteří sem chodí a kteří čtou ty mé ,,krásně bláhové nesmysly“ a nechají komentíky.Je a bylo vás hodně a proto patří můj dík vám všem.Věřím že v budoucnu tady uvítám i mnoho nových lidiček,kteří nechají komentík.

 

Během toho roku se rozjely další povídky a vzniklo několik jednorázovek a taky jsem se pustila do překladů povídek z ruského fanu.Vím,že v poslední době tuhle část zanedbávám,ale já jsem typ,který k překladu používá metodu slovník,text a překládá a kombinuje slovo po slově,větu po větě až jsem s výsledkem spokojená.Takže v závěru to vypadá tak,že mám okolo sebe haldu papírů,spoustu poznámek a teprve když je vše na jednom papíře,přichází na řadu ta část,kdy kapitolu potřebuji přepsat do počítače.Jistěže,existují překladače na netu,ale jejich kvalita je v oblasti ruštiny značně ubohá a nedostačující ani na překlady jednoduchých vět.

 

Největší změny ale během roku nepotkaly mé stránky,ale mě samotnou,v lednu jsem se vdávala a v říjnu čekáme miminko.Což neznamená,že bych chtěla skončit se psaním.Ale změny tu budou a nejspíš budu muset najet na nějaký režim přidávání kapitol,aby jste mi neodešli vy,milý čtenáři.Patrně to bude kapitolka  2 x do měsíce.K čemu,o tom si rozhodnu sama.

 

A co se týče samotných povídek,tak :

 

 Sophie je běh na dlouhou trať.Mám rozepsané kostry ke třem pokračováním,čímž bych chtěla zmapovat život kouzelnického ,,prevítka“ do čtyř let,její  potíže a radosti s chozením a komunikací s ostatními dětmi a kouzelníky.A taky reakce na sourozence,který jí v budoucnu určitě potká.Třetí díl je vesměs s kostrou hotový,ovšem chybí prostřední díl a konec prvního,nějak se nemůžu hnout z místa.A  v hlavě se rodí čtvrté pokračování– to až se Snapeata dostanou do kouzelnické miniškoly a posléze do

Bradavic.

 

,,Hrdinové“ a ,,Dům u pěti hipogryfů“ plánuji dokončit,a pokud se mi to povede v příštím roce,budu spokojená.Jistou představu mám,takže se uvidí.

 

No a samozřejmě že mám v hlavě a dokonce i na papíře kostry k dvěma dalším povídkám,ale o čem budou,kdo bude hlavními osobami si nechám prozatím pro sebe.

 

Nicméně,narozeninový dárek dostanete.Sice se zpožděním,ale bude.Někdy příští týden,možná i dříve.Potřebuji to dopsat,vyšperkovat atd.O co půjde,k čemu přibude kapitola a nebo jestli to bude jednorázovka,vám neprozradím.Přeci si nezkazím překvapení.

 

Ještě jednou vám děkuji  těším se,že na stránkách uvítám spoustu nových čtenářů a přibudou i nějaké komentíky.Zatím jste úžasní a já vám děkuji.

 

                                                                       sessllik

Poslední komentáře
16.08.2010 11:47:06: gratuluju k výročí a přeju dalších moc a moc let, obrovskou kupu komentářů a obrovitou návštěvnost...
10.08.2010 11:26:53: ospravedlunujem sa za to ze to citam az tak neskorosmiley No takze vsetko najlepsie a hohohoh...Jaj ca...
08.08.2010 21:21:45: Moooc gratuluju... smiley to jsou velmi zajímavé novinky... jen co je pravda... když už nebudou přibýv...
08.08.2010 19:56:46: už je to rok, vdyť to bylo před chvílí, kdy jsem zavítala na tvůj blog, ten čas letí. gratuluju k v...
 
Veškerá práva vyhrazena J.K.Rowlingové.Dále si nečiním finanční ani autorské nároky na obrázky zde umístěné,jsou sezbírány z různých zdrojů na internetu.Stránky nevznikly za účelem zisku.