HANČINY POVÍDKY

Koho to tu máme - od 1.1.2010

hodiny

vzkazníček

mapka

Locations of visitors to this page

UŽITEČNÉ ODKAZY

A-SISI

úžasná povídka....

Alki a její povídky

mrkněte,pěkné povídky o Pobertech aj.

ELULINEK

ffdenik

určitě sem koukněte.

HP POVÍDKY

JANE

krásné povídky s párem ss/hg

NADIN

Nadin a její skvělé povídky

PORTRÉT PRO BRADAVICE

Úžasná povídka a také překlad.

SLUZY

Severus,Hermiona a piráti.Rozhodně stojí za to!

STRÁNKY WEBGARDENU - ADMIN.

odkud jste?

od kud jste?

Olomoucký kraj (2451)
 

Hradecko (2481)
 

Jihočeský kraj (2487)
 

Plzeňsko (2472)
 

Vysočina (2470)
 

Pardubicko (2500)
 

Praha (2526)
 

Brno a okolí (2486)
 

Zlínský kraj (2412)
 

Ostravsko (2546)
 

Jižní Morava (2460)
 

Liberecko (2452)
 

Slovensko (2505)
 

ústecký kraj (2430)
 

chomutovsko (2466)
 

Šumava (2444)
 

= SOPHIE - KOUZELNICKÝ PREVÍT I.

2.kapitola

       2.Kapitola - Jak se zbavit Harryho a Rona

Od rána se v mém pokoji netrhnou dveře.Copak,postavy v bílých pláštích ještě rozdejchám,ale aby na mě koukal cizí chlápek s brýlemi,a šišlal na mě,tak to ne.
Rozbrečím se.Schválně,co bude dělat:Ouha!!On mě bere do náruče a rozplývá se nade mnou.Přesně tohle dělal před hodinkou můj táta,akorát že na mě mluvil normálně.Líbilo se mi u něj v náruči,jenže,táta je táta,a tohle jenom strýc Harry.Vypadá to,že brekem nic nezmůžu,musím se od něj dostat jinak.

Nastává doba útoku.Jak si mě tak opírá o rameno a podpírá mi zádíčka a hlavičku,tak mu tu jeho bílou košili pozvracím.Tak a máš to,řekl sis o to. A rozeřvu se ještě víc.
Strýc Harry to konečně vzdává a mě přesouvá k mamince.Pak si namočí kapesník a začne si čistit mnou zaneřáděnou košili.Patří ti to,nemáš na mě šišlat.A tahat nakrmené mimino z postýlky,to vždycky hrozí nějaký ten....zásah.
,,Možná má hlad..." řekne moje máma.Ne,nemám hlad,i když ...něco malého bych si dala.
Po hodině strýc Harry konečně zmizel,doufám,že na hodně dlouho a já vrhám ten nejhezčí pohled po mojí mamince.ASI MÁM OPRAVDU HLAD.

To kojení je ale fakt bezva věc.Člověk nemusí ani hnout prstem,mlíčko mu teče rovnou do pusinky,stačí jenom sát maminčinu bradavku a rázem je jako v ráji.Ovšem i sát se musí člověk naučit,v noci jsem probrečela celou hodinu,než-li se mi to poprvé povedlo a pak jsem měla takový hlad,že jsem se do toho kojení tak zabrala až jsem u něj usnula.A moje máma byla radostí bez sebe.
Odpoledne si mě přišel pro změnu prohlédnout strýc Ron.A přinesl mi dáreček - chrastící žábu.No fuj,kdyby jste viděli ten ksichtík,tak by jste jí v postýlce taky určitě nechtěli,natož si s ní hrát.V žádném případě.Rona jsem taky pozvracela.Jenže se ukázalo,že on má trošku větší výdrž..Takže musím zkusit něco jiného.

Mám nápad.Chce se mi strašně kakat,takže....ale ne,moje maminka mě špatně přebalila,prostě jsem se pokakala a šlo to i ven z plínek a taky jsem hezky zasmrděla.Najednou jsem se octla na metr od strýce Rona,který s nakrčeným nosem mě podával mamince
,,Hermi,ona se asi pokakala....Já už musím jít.Měj se." No sláva,druhý podivný strýc je pryč a mamka mě teď už doufám,přebalí dobře.
No nedivte se,stejně jako já se učím být člověkem,máma s tátou se učí být rodičem.
A dobré přebalení k tomu hold patří.

Komentáře

[1] Tetina | 10. září 2009 v 16:57 | Reagovat

Hihihi to je ale pěkná mrška! :D

[2] sessllik | Web | 11. září 2009 v 15:50 | Reagovat

[1]: děkuji za komentář.Nemáš nějaké své stránky? ;-)

[3] Dorea | Web | 5. října 2009 v 21:12 | Reagovat

to je opravdu skvělé, moc se mi to líbí..připomíná mi to Kdopak to mluví..., jen škoda, že se nemůžu smát nahlas, teda můžu ale to by bylo na mou stranu moc zbytečných otázek a z mé strany moc zvláštních odpovědí :D

[4] zuzka | 10. října 2009 v 15:59 | Reagovat

to je ale potvůrka  :-D jsem zvědavá.cp vymyslí dál... ;-)

Žádné komentáře
 
Veškerá práva vyhrazena J.K.Rowlingové.Dále si nečiním finanční ani autorské nároky na obrázky zde umístěné,jsou sezbírány z různých zdrojů na internetu.Stránky nevznikly za účelem zisku.