HANČINY POVÍDKY

Koho to tu máme - od 1.1.2010

hodiny

vzkazníček

mapka

Locations of visitors to this page

UŽITEČNÉ ODKAZY

A-SISI

úžasná povídka....

Alki a její povídky

mrkněte,pěkné povídky o Pobertech aj.

ELULINEK

ffdenik

určitě sem koukněte.

HP POVÍDKY

JANE

krásné povídky s párem ss/hg

NADIN

Nadin a její skvělé povídky

PORTRÉT PRO BRADAVICE

Úžasná povídka a také překlad.

SLUZY

Severus,Hermiona a piráti.Rozhodně stojí za to!

STRÁNKY WEBGARDENU - ADMIN.

odkud jste?

od kud jste?

Olomoucký kraj (2451)
 

Hradecko (2481)
 

Jihočeský kraj (2487)
 

Plzeňsko (2472)
 

Vysočina (2470)
 

Pardubicko (2500)
 

Praha (2526)
 

Brno a okolí (2486)
 

Zlínský kraj (2412)
 

Ostravsko (2546)
 

Jižní Morava (2460)
 

Liberecko (2452)
 

Slovensko (2505)
 

ústecký kraj (2430)
 

chomutovsko (2466)
 

Šumava (2444)
 

= SOPHIE - KOUZELNICKÝ PREVÍT I.

4.kapitola

         4.kapitola - Potencionální nepřítel

Mám za sebou dvanáct dnů života,docela to jde.Mám za sebou i seznámení s místní ošetřovnou,není to zase až taková hrůza jsko nemocnice,lékouzelnice je tady docela příjemná paní.Líbí se mi,protože na mě nešišlá a nerozplývá se,jak kouzelné a hlavně hodné jsem miminko.
Musím přiznat,že mám škodolibou radost,jak jsou moji rodičové na mě závislí,jak mě hýčkají a strachují se o mě.Každou chvíli mě chodí máma kontrolovat,jestli dýchám,někdy k tomu nutí i tátu,kterému se do toho nechce.Ale když už se teda zvedne od stolu plného lejster a cestou si zamrmlá něco o tom,že beze mne by to bylo jednodušší, tak začnu kníkat.Skloní se nade mnou a pohladí mě po tvářičce a mámě řekne,že jsem v pořádku.Jenže začínám mít pocit,že citově vydírat budu moc jen mámu,že táta se nedá.
Myslela jsem si,že mimina jsou v bezpečí u svých rodičů,ale opak je pravdou.I na mimina u rodičů číhá obrovské nebezpečí a já se s jedním z nich večer potkala..
Dneska večer jsem se seznámila s potencionálním nepřítelem číslo jedna a to v době,kdy máma byla v koupelně a mě chvíli hlídal táta.
Tím nepřítelem myslím.....KOČKU!!!!.Konkrétně,máminu kočku..Tu odpornou,chlupatou kouli,která se na mě líně přišla podívat.
Věřte mi,byla to nenávist na první pohled!Jak z mojí,tak z její strany.Teda,z jeho strany.Je to kocour a jmenuje se Křivonožka.Je ošklivý už jako jeho jméno.Usadil se na stole,přímo u mé postýlky a koukal na mě.Chvíli vypadal,jako že mě chce kousnout,pak jen zasyčel a natáhl packu s drápy.V ten moment jsem se rozbrečela.Kocour rychle zmizel a stejně rychle se objevila moje máma,s mokrými vlasy a hodnotila situaci.
,,Severusi,to nemůžeš na tu kočku dát pozor?Co kdyby Sophii škrábla."
,,Hermiono,co myslíš,že asi dělám! A Sophii se nic nestalo...tvůj kocour se na ní jen díval."
Máma hodila po tátovi pohled typu,,,to ti nevěřím" a když mě zkontrolovala,že mi opravdu nic není,vrátila se zpátky do koupelny.
Je mi jasné,že nakonec zvítězím JÁ,tu kočku dostanu ze své blízkosti,jenže momentálně má kočka navrch.Je totiž ohromně pohyblivá a já jsem momentálně ohromně.....nepohyblivá.Ale snažím se to zlepšovat,jenže zatím
je to k ničemu.A v mé hlavě se rodí přímo ďábělský plán,jak kočku za pár dnů natrvalo vystrnadit z mé blízkosti.Jen potřebuji ještě chvíli trénovat.

Ty Bradavice nebudou zas až tak špatný,jak jsem si myslela.Sice se to tady hemží podivnými individui - studenty počínaje a Krvavým baronem konče,ale momentálně jsem za největší atrakci já.
Já - potomek Severuse Snapea a Hermiony Snapeové,rozené Grangrové.A jak se zdá,moji rodiče jsou opravdu slavní.Nevím co přesně se bude očekávat ode mne,ale určitě velké věci,alespoň něco v tom smyslu tvrdila bývalá ředitelka,když mě vítala na oslavě na počest mého narození.Dělala jsem všechno proto abych tam nemusela,bohužel,tentokrát zvítězili rodiče,prostě mě tam donesli.
Doslova tam včera řekla ,,Určitě se od Sophie Snapeové dočkáme velkých věcí."
No,já nevím,vážená čarodějko,nechci vás zarmoutit,ale zatím mi bohatě stačí máma,táta,kojení,spaní,brečení,kakání a čůrání,přesně v tomhle pořadí.
V nejbližší době ode mne žádné velké věci nečekejte,na velké věci jsem ještě moc malá.

[1] Dorea | Web | 5. října 2009 v 21:21 | Reagovat

nekoukáš se náhodou na Familly Guy? Sophie mi staršně připomíná Stevieho :D

[2] zuzka | 10. října 2009 v 16:08 | Reagovat

myslím, že se  ti daří psát opravdu vtipnou povídkuj,enže... "momentálně má kočka navrch.Je totiž ohromně pohyblivá a já jsem momentálně ohromně nepohyblivá"   :-D  :-D  :-D

Žádné komentáře
 
Veškerá práva vyhrazena J.K.Rowlingové.Dále si nečiním finanční ani autorské nároky na obrázky zde umístěné,jsou sezbírány z různých zdrojů na internetu.Stránky nevznikly za účelem zisku.